Článok

Po Komunikačnom webinári k euro-voľbám

pridané: 25. mája 2024

Dňa 24. mája sme pre zástupkyne a zástupcov nášho sektora zorganizovali online Komunikačnú Pracovnú skupinu Ambrely, kde sme si predstavili dve mobilizačné kampane (konfederácie CONCORD Europe – EU for Global justice a Európskeho parlamentu – spoločne.eu) k euro-voľbám.

Súčasťou bol i ‘Komunikačný webinár pre občianske organizácie: o dôležitosti volieb do EP‘, v rámci ktorého sme privítali hostku — Luciu Yar. Ako bývalá novinárka a expertka na EÚ si teraz na vlastnej koži vyskúšala predvolebnú kampaň, keďže sama kandiduje v júnových voľbách do Európskeho parlamentu.

Bolo to vydarené piatkové dopoludnie, plné podnetov k premýšlaniu i spracovaniu. Pripravili sme ho aj vďaka podpore SR cez SlovakAid a EÚ cez program Stronger roots. Viac o podobných webinároch a ďalších podujatiach nájdete na webe Ambrely v sekcii Podujatia.

Projekt je podporený Nadáciou otvorenej spoločnosti (NOS) Bratislava v rámci Programu Stronger Roots for Civil Society. Cieľom programu je zvýšiť rezilienciu organizácií občianskej spoločnosti a ich spolupracujúcich organizácií, posilniť ich sociálny kapitál a začleniť ich do komunít a spoločenstiev, v ktorých realizujú svoje činnosti. Projekt je financovaný Európskou úniou (EÚ) z Programu Občianstvo, rovnosť, práva a hodnoty. Prezentovaný obsah a názory vyjadrujú stanovisko autora/autorov a nemusia sa zhodovať s názorom EÚ alebo NOS Bratislava. Ani EÚ, ani NOS Bratislava za ne nenesú zodpovednosť.

Meňme svet spolu

Zistite viac o našich projektoch

Zobraziť viac

Donori


Európska únia
SlovakAid
Stronger roots
North South Centre
NOS

Partneri a mediálni partneri

Bridge 47
Prohuman
CONCORD
.týždeň
GCAP
Eurodad
Čosi
Faces of Migration
GENE