Článok

Po Členskej schôdzi našej platformy Ambrela

pridané: 1. februára 2024

V posledný januárový deň (31.1. popoludní) sa v bratislavskom Space-UPe uskutočnila Členská schôdza platformy Ambrela, kde boli prítomní zástupcovia a zástupkyne členov a pozorovateľov našej platformy Ambrela. V rámci programu sme sa venovali témam ako: Ročný akčný plán na 2024 a Finančný plán 2024, Správa o činnosti za 2023 a stanovisko Kontrolnej komisie, voľby do Predsedníctva aj prijímanie nového člena — Mareena.

Nechýbala ani diskusia s vedením SAMRS / SlovakAid a CpF / Centrum pre filantropiu o financovaní našich organizácií v čase kríz. Takmer štyri hodiny bolo na procese plánovania, hlasovania a diskutovania aktívnych takmer 30 participujúcich — naživo i online. Podujatie sme realizovali vďaka podpore SR cez SlovakAid a EÚ cez program Stronger roots.

Projekt je podporený Nadáciou otvorenej spoločnosti (NOS) Bratislava v rámci Programu Stronger Roots for Civil Society. Cieľom programu je zvýšiť rezilienciu organizácií občianskej spoločnosti a ich spolupracujúcich organizácií, posilniť ich sociálny kapitál a začleniť ich do komunít a spoločenstiev, v ktorých realizujú svoje činnosti. Projekt je financovaný Európskou úniou (EÚ) z Programu Občianstvo, rovnosť, práva a hodnoty. Prezentovaný obsah a názory vyjadrujú stanovisko autora/autorov a nemusia sa zhodovať s názorom EÚ alebo NOS Bratislava. Ani EÚ, ani NOS Bratislava za ne nenesú zodpovednosť.

Meňme svet spolu

Zistite viac o našich projektoch

Zobraziť viac

Donori


Európska únia
SlovakAid
Stronger roots
North South Centre
NOS

Partneri a mediálni partneri

Bridge 47
Prohuman
CONCORD
.týždeň
GCAP
Eurodad
Čosi
Faces of Migration
GENE