Pozývame zástupcov a zástupkyne našich členských a pozorovateľských organizácií na Členskú schôdzu (ČS) Ambrely, ktorá sa uskutoční 5. decembra (štvrtok) populudní – od 12:30 do 18:00 v bratislavskom Space Upe. Uvítame fyzickú účasť (na výnimky aj online účasť), pričom sa ČS môže zúčastniť aj viac osôb za organizáciu.
V rámci programu budeme diskutovať a hlasovať o finančnom pláne a ročnom akčnom pláne na rok 2025. Od 16:00 nás čaká round-table k obnove Ukrajiny pre občianske organizácie v SR v spolupráci s Malým Berlínom. Podujatie organizujeme vďaka podpore SR cez SlovakAid a EÚ cez program Stronger roots.
Copyright 2025 Ambrela – Platforma rozvojových organizácií. Táto stránka je financovaná zo zdrojov SR cez SlovakAid a EÚ cez Stronger Roots. Za obsah nesie výhradnú zodpovednosť Ambrela a nemusí nevyhnutne odrážať názory donorov.