Článok

Pozývame na workshop: Líderstvo v neziskovkách

pridané: 26. marca 2024

V tíme platformy Ambrela neustále sledujeme výzvy, s ktorými sa naše organizácie stretávajú. Chceme im/vám poskytovať možnosti na ich riešenie, preto sme si v spolupráci s biznis koučom Miroslavom Kusalíkom pripravili workshop s dôrazom na vaše individuálne potreby – ‚Líderstvo v neziskovkách‘.

Téma Leadershipu je dôležitá nielen v korporátnom svete, ale aj v neziskovom sektore. Demotivácia, odchod najlepších zamestnancov či zamestnankýň, vyhorenie, toxické vzťahy a chaos sú len niektoré zo syndrómov, ktoré sa v tímoch objavia, ak leadership a kultúra v neziskovom prostredí nefungujú.

Rovnica ‚Schopný líder = úspešná organizácia‘ platí. Ako tomu je u vás? Radi by sme s vami preskúmali a prediskutovali túto tému počas workshopu, ktorý sa uskutoční v piatok 12. apríla od 8:30 do 12:00. Čaká vás interaktívne stretnutie v Bratislave s biznis koučom Miroslavom Kusalíkom a našou hostkou Anežkou Palajovou – manažérkou spoločnosti Inklucentra, ktorá si už takýmto kurzom prešla.

Ak máte záujem posunúť seba, svojich ľudí a vašu organizáciu, srdečne vás na workshop pozývame. V rámci workshopu budú zabezpečené aj lahodné raňajky. Cena workshopu je pre členské organizácie Ambrely: 0€ (maximálne 4 neplatiace osoby za členskú organizáciu), pre pozorovateľské organizácie: 15€ (maximálne 4 osoby za pozorovateľskú organizáciu) a pre záujemkyne a záujemcov z ostatných organizácií v SR: 30€.

Zaregistrovať sa môžete cez tento formulár, počet miest je limitovaný. Deadline na prihlásenie je do 2. apríla do 18:00. Miesto konania workshopu a ďalšie organizačné detaily upresníme prihláseným partipujúcim e-mailom.

Meňme svet spolu

Zistite viac o našich projektoch

Zobraziť viac

Donori


Európska únia
SlovakAid
Stronger roots
North South Centre
NOS

Partneri a mediálni partneri

Bridge 47
Prohuman
CONCORD
.týždeň
GCAP
Eurodad
Čosi
Faces of Migration
GENE