Článok

Pozrite si záznam z diskusie o svetových edu-inšpiráciách

pridané: 30. júna 2022

Pozrite si záznam našej úspešnej online diskusie o svetových inšpiráciách vo vzdelávaní online diskusiu Ambrely s názvom Svetové inšpirácie vo vzdelávaní a formovanie zahraničnou skúsenosťou’ , ktorú platforma Ambrela stihla spolu s časopisom .týždeň zrealizovať pred koncom školského roka.

Na otázky moderátorky Boby Markovič Baluchovej odpovedali: Zuzana Labašová, programová manažérka Komenského inštitútu, CEEV Živica; Ditta Trindade Dolejšiová, GV špecialistka, Global Education Network Europe (GENE); Marta Jendeková, manažérka vzdelávacích projektov, Academia Istropolitana Nova; a Ľubica Gállová, námestníčka riaditeľa ŠIOV pre celoživotné vzdelávanie. To všetko sa mohlo udiať v rámci projektu EduGlobe vďaka podpore Active Citizens Fund – Slovakia a EÚ cez program DEAR. Viac k pozretiu na Youtube a Facebook stránkach Ambrely.

„Projekt ‘EduGlobe – cesta k implementácii Národnej stratégie globálneho vzdelávania’ je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014–2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou“.

Meňme svet spolu

Zistite viac o našich projektoch

Zobraziť viac

Donori


Európska únia
SlovakAid
Stronger roots
North South Centre
NOS

Partneri a mediálni partneri

Bridge 47
Prohuman
CONCORD
.týždeň
GCAP
Eurodad
Čosi
Faces of Migration
GENE