Článok

Na oslavu 20. výročia platformy Ambrela

pridané: 25. septembra 2023

S radosťou pozývame zástupkyne a zástupcov našich členských, pozorovateľských a partnerských organizácií na oslavu 20. výročia vzniku Platformy rozvojových organizácií – Ambrela. Toto významné jubileum je príležitosťou na zhodnotenie našich úspechov, prehodnotenie našich cieľov a oslávenie toho, čo sme spoločne dosiahli.

Súčasný výkonný tajomník, Daniel Kaba, v pozvánke uvádza: „Od našich skromných začiatkov až po súčasnosť bola platforma Ambrela v centre diania a dôležitým aktérom v oblasti rozvojovej spolupráce. S vašou podporou sme mnoho dosiahli a boli zároveň svedkami pozitívnych zmien vo svete. Toto výročie nám dáva príležitosť poďakovať sa vám všetkým – celej našej komunite za vašu oddanosť, prácu a vášeň, ktorú ste do toho vložili.“

Oslava výročia a networking event prebehne v stredu 4. októbra v čase od 18:30 do 22:00 (krátko po Členskej schôdzi Ambrely) na Devínskej ceste v Bratislave. Očakávať možno večer, plný inšpirácie, foto-spomienok, sieťovania, priateľstva a osláv. Budeme mať príležitosť obzrieť sa späť v čase, ale tiež zdieľať vízie pre budúcnosť a stretnúť bývalých kolegov, kolegyne.

Potvrdiť svoju účasť na podujatí, realizovanom s podporou SR cez SlovakAid, treba do 29. septembra e-mailom na: daniel.kaba@ambrela.org.

Meňme svet spolu

Zistite viac o našich projektoch

Zobraziť viac

Donori


Európska únia
SlovakAid
Stronger roots
North South Centre
NOS

Partneri a mediálni partneri

Bridge 47
Prohuman
CONCORD
.týždeň
GCAP
Eurodad
Čosi
Faces of Migration
GENE