Článok

Druhý deň konferencie ADF pokračuje 3 diskusnými panelmi a 3 interaktívnymi workshopmi

pridané: 24. mája 2022

Dnešný deň konferencie Ambrela development forum (ADF) a jeho časť s názvom ‘Policy and Advocacy Forum‘ (24. mája) otvorila na pôde rezortu diplomacie štátna tajomníčka MZVaEZ SR, Ingrid Brocková, spolu s výkonným tajomníkom platformy Ambrela, Danielom Kabom.

V nasledujúcich paneloch budete počuť významných diskutujúcich, ako: riaditeľka konfederácie CONCORD Europe – Tanya Cox a úradujúci generálny riaditeľ EK pre humanitárnu pomoc (GR ECHO) – Michael Köhler. Na diaľku sa pripojí aj úradujúca generálna riaditeľka EK pre Východné susedstvo (GR NEAR) – Katarína Mathernová a zástupcovia ukrajinskej vlády. Prehľad všetkých podnetných spíkrov a spíkeriek – expertov a expertky na humanitárnu pomoc a rozvojovú spoluprácu nájdete tu.

Jednotlivé diskusné panely ADF o možných riešeniach humanitárnej krízy na Ukrajine si môžete dnes pozrieť aj vy z pohodlia domova vďaka Live streamu tu. Podujatie ADF je financované EÚ a SR pod značkou SlovakAid. Viac o programe konferencie možno nájsť tu. Viac o ďalších aktivitách Ambrely možno nájsť zasa tu: www.ambrela.org

[Foto: Maroš Matoušek] 

Meňme svet spolu

Zistite viac o našich projektoch

Zobraziť viac

Donori


Európska únia
SlovakAid
Stronger roots
North South Centre
NOS

Partneri a mediálni partneri

Bridge 47
Prohuman
CONCORD
.týždeň
GCAP
Eurodad
Čosi
Faces of Migration
GENE